MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY – „WARIACJE JESIENNE”

W dniach 23.10 – 3.11.2017 roku nauczyciele świetlic  zorganizowali na terenie naszej szkoły  ekspozycję  wystawy „Wariacje jesienne”,  będącą podsumowaniem Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego ogłoszonego dla uczniów klas I-III  olsztyńskich szkół podstawowych.

W konkursie wzięli udział przedstawiciele zaprzyjaźnionych szkół takich jak :SP-7, SP-13, SP-30,SP-32,SP-33 oraz uczniowie z naszej SP-10.

Wystawa dostarczyła wiele pozytywnych emocji oraz wzbudziła zainteresowanie i podziw oglądających. Prace plastyczne wykonane były w interesujący, często oryginalny sposób, oddając szeroki wachlarz możliwości i talentów uczestników, ukazując piękno i magię złotej, polskiej jesieni w pryzmacie dziecięcej wyobraźni.

Rozstrzygnięcie konkursu:

I Miejsce Karolina Podgórska kl. IIIB SP 13

II Miejsce Blanka Łaszkiewicz kl. ID SP33

III Miejsce Zofia Kulbacka kl. IC SP7

Wyróżnienia:

Hanna Gears kl. IIID SP13

Aleksandra Walkowiak kl. IIIB SP32

Zuzanna Orzoł kl. IIIB SP 33

Weronika Romanowska kl. IA SP10

Gabriela Nowak kl. IB SP10

Katarzyna Miller kl. IIIA SP10

Aleksandra Dulska kl. IIIB SP10

Krzysztof Piątkowski kl. IIIB SP10

Weronika Przybylska kl. IIIC SP10

Amelia Chrzanowska kl. IIID SP10

Składamy serdeczne podziękowania za trud i zaangażowanie w tym przedsięwzięciu  dla wszystkich uczestników oraz ich opiekunów i życzymy wielu sukcesów i dalszej owocnej współpracy!