TURNIEJ KURATORYJNY

W dniu 4 listopada odbył się turniej szachowy o Puchar Kuratora Oświaty.  Ogólnie  w turnieju wzięło udział niemalże 400 dzieci z całego w województwa. Reprezentanci naszej szkoły uczestniczyli w 2 kategoriach: klas I-III orz klas IV-VII.

W klasach I-III gdzie startowało 113 uczniów, wystartowało 4 uczniów naszej szkoły, którzy osiągnęli bardo dobre wyniki:Solecki Mateusz zajął 19 miejsce a wśród chłopców był 14, Szatkowski Filip był 37 a wśród chłopców 29, Kluziak Bartosz był 38 a wśród chłopców 30 oraz Wilczewska Karolina, która była 64 a wśród dziewcząt 13.

W klasach IV-VII wystartowało 142 uczniów, wśród których było 4uczniów naszej szkoły, którzy spisali się bardzo dobrze:Kaznowska Kinga zajęła 21 miejsce a wśród dziewcząt była 5, Fronczak Weronika zajęła 29 miejsce a wśród dziewcząt była 9, Suchocki Jan był 47 a wśród chłopców 32 oraz Latuszek Wiktor zajął 57 miejsce a wśród chłopców był 39.

Gratulujemy bardzo udanego występu:)