Wizyta przedstawicieli Fundacji „Borussia” w świetlicy

Dnia 7 grudnia 2017roku w naszej świetlicy przy ul. Niepodległości 18 odbyły się zajęcia plastyczne „Świąteczna girlanda” przygotowane przez Panią Oceané Le Goff – francuską wolontariuszkę Fundacji „Borussia” z Olsztyna. Uczniowie uczęszczający do obu świetlic z zapałem przystąpili do wykonania jednego z symboli Świąt Bożonarodzeniowych i zimowych – bałwana, pingwina, choinki, mikołaja lub renifera, następnie wycinali ozdoby z kolorowych papierów, które zawieszali na girlandę. Zostanie ona zawieszona w Fundacji „Borussia”, jako ozdoba świąteczna. Zajęcia przebiegły w życzliwej atmosferze, pani Oceané służyła pomocą, a także nauczyła naszych uczniów paru słów po francusku, które chętnie za nią powtarzali.

Dziękujemy pracownikom Fundacji „Borussia” za zorganizowanie i przeprowadzenie interesujących zajęć plastycznych dla naszych uczniów.