„Świąteczne tytki”

Świąteczne tytki bożonarodzeniowej pomocy zostały przekazane przez wolontariuszy SP 10 olsztyńskim seniorkom na godniejsze przeżywanie Godów Narodzenia Pańskiego. Akcji pod patronatem Caritas Archidiecezji Warmińskiej towarzyszyła Rada Seniorów Olsztyna, która podarowała cyprysiki nawiązujące symbolicznie do drzewka życia. Przedświąteczna pomoc połączona z ludzkim miłosierdziem w postaci podarowanych prezentów pozwala mieć nadzieję, że zstępujący Prezent z nieba może liczyć na ludzką życzliwość i okruchy dobroci. W imieniu olsztyńskich Seniorek dziękuję szkolnym wolontariuszom za pomocną dłoń i świąteczne serca. Rodzicom gratuluję wychowania do wrażliwości na potrzeby innych przez które najbliższy świat jest trochę LEPSZY. Za współpracę dziękuje Sebastian Polakowski, katecheta i koordynator projektu.