Kwestowanie DOROSŁYCH wolontariuszy SP10

Kwestowanie DOROSŁYCH wolontariuszy SP10. Hospicjum Domowe Caritas Archidiecezji Warmińskiej przygotowuje się do remontu zabytkowej kamienicy w Olsztynie, która będzie Hospicjum Stacjonarnym dla Dzieci. Dlatego przed koncertem kolędowym rodziny Pospieszalskich w olsztyńskiej filharmonii, który odbył się 09.01.br., rozdawaliśmy ulotki zapraszające na bal charytatywny, który odbędzie się 10.02.2018 roku w Hotelu Omega w Olsztynie. Kwesta do puszek na remont i wyposażenie budynku nowo powstającego HOSPICJUM DLA DZIECI pod patronatem Caritas przebiegała sprawnie i godnie. Nauczyciele naszej Szkoły mogli pogratulować sobie zaangażowania w słusznej SPRAWIE. Deserem po akcji był udział we wspólnym kolędowaniu z rodziną Pospieszalskich. W tym, co przyjemne w połączeniu z pożytecznym brały udział p. Urszula Zawadzka i p. Aneta Zawadzka z koordynatorem akcji p. Sebastianem Polakowskim, który odnośnie BALU CHARYTATYWNEGO jest do dyspozycji zainteresowanych. GRAJ MUZYCZKO, GRAJ… LEĆ MUZYCZKO, LEĆ…