APEL O POMOC DLA CIĘŻKO CHOREJ URSZULI GESZCZYŃSKIEJ – MATKI UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

Szanowni Państwo,

Zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie finansowe dla Urszuli Geszczyńskiej – matki trójki cudownych dzieci, uczniów naszej szkoły – Macieja 16 lat, Dominika 15 lat oraz Karolinki 9 lat. Pani Ula w dniu urodzin otrzymała informacje o podejrzeniu nowotworu złośliwego trzustki ze zmianami na wątrobie, który został potwierdzony wynikami po usunięciu guzów trzustki. W związku z chorobą  zalecana jest dieta wspomagana wysokoenergetycznymi i wysokobiałkowymi preparatami odżywczymi ze względu na resekcje trzustki, która nie radzi sobie obecnie z trawieniem. Leczenie wiąże się ze sporymi wydatkami na diagnostykę, żywienie, rehabilitację, dojazdy do placówek medycznych i innymi kosztami. Bardzo prosimy o przyłączenie się do akcji, ponieważ dzięki pomocy Państwa ofiarności będziemy mogli pomóc Pani Uli w walce z chorobą i wzbudzić uśmiech na jej twarzy. A przecież działając razem – możemy więcej! Za każdy gest i okazane serce w imieniu Pani Uli serdecznie dziękujemy. Akcję można wesprzeć dokonując wpłat szczegółowe informacje w załączniku:

GESZCZYŃSKA URSZULA