DZIEŃ OTWARTY

1 marca otworzyliśmy drzwi „Małej 10” dla wszystkich, którzy chcieliby zapoznać się z ofertą naszej placówki na przyszły rok i zobaczyć, kto i jak pracuje z małymi dziećmi.  W programie DNIA OTWARTEGO SZKOŁY było zapoznanie się z planami na przyszły rok szkolny i omówienie tego, co robimy – uczyniła to w bardzo radosny i zwięzły sposób nasza Pani Dyrektor Anna Żarczyńska, następnie uczniowie kl. IIIa zaprezentowali innowację ortograficzna wprowadzoną przez p. Renatę Pasymowską – „Przyjaciele z Literkowa”, były też wspólne tańce integracyjne poprowadzone przez p. Urszulę Zawadzką- nauczycielkę świetlicy.

Następnie wszyscy udali się do zwiedzania szkoły, gdzie w poszczególnych klasach odbywały się zajęcia i zabawy przygotowane przez nauczycieli z edukacji wczesnoszkolnej, w Sali gimnastycznej zabawy sportowe pod bacznym i troskliwym okiem – nauczycieli wychowania fizycznego, a w sali nr 16 czekał p. Roman Horodyski z p. Mirkiem Kaznowskim – specjaliści od uczenia logicznego i strategicznego myślenia poprzez zajęcia SZACHOWE. Dla każdego coś miłego i atrakcyjnego.

A w holu na parterze witali młodzi, piękni i uśmiechnięci uczniowie z kl. VII b, którzy naszych przybyłych gości oprowadzali, wyjaśniali i wręczali pamiątkowe ołówki.

A odwiedziło nas Przedszkole nr 4, nasza „zeróweczka”, indywidualni goście….

Nie zabrakło również czegoś słodkiego na poczęstunek. Wypiekami zajęły się mamusie uczniów z klas IV – VI, a częstowały mamy naszych młodszych uczniów z klas I – III.

Więc każdy czuł się potrzebny i zaangażowany, a przez to odpowiedzialny za promowanie naszej szkoły w środowisku lokalnym.

WSZYSTKIM NAUCZYCIELOM, PRACOWNIKOM SZKOŁY – SZCZEGÓLNIE P. WOJTKOWI I P. BASI Z OBSŁUGI W MAŁEJ 10, RODZICOM, SZCZEGÓLNIE TYM, KTÓRZY PIEKLI CIASTA, MAMUSIOM, KTÓRE CZĘSTOWAŁY, A SZCZEGÓLNIE P. WIOLETCIE RUTKOWSKIEJ – PRZEWODNICZĄCEJ RADY RODZICÓW I UCZNIOM – SERDECZNE PODZIĘKOWANIA ZA TRUD I SERCE WŁOŻONE W PRZYGOTOWANIE DNIA OTWARTEGO SZKOŁY.