Trzymaj formę! Mecz koszykówki nauczyciele – uczniowie!

Trzymaj formę!!! Astronomiczna Wiosna przywitana  na sportowo🍀⚘🏀😉
Ach, co to był za mecz😙 Nauczyciele kontra uczniowie  w piłkę  koszykową 🏀🥇🏀🥇 Było wszystko, co w sporcie  najistotniejsze: walka do ostatniego gwizdka💪 pot, poświęcenie i zabawa!!! Zgodnie z zasadami fair  play⚠ Mecz składał się z 4 części po 10 minut na przerwach 3′. Wynik: 41 do 38 dla drużyny nauczycieli🏆🏆🏆 Skład: p.Magdalena Sztelman, p. Anna Nasierowska, p.Ula Leśniewska – Koneczny, p. Daria Zamaria, p.Aneta Gutowska, p.Andrzej Szczęsny, p.Kamil Długosz, p.Michał Wąsik, p.Bartłomiej Pawlak, p. Robert Fleischer🥇 Skład reprezentacji klas VII: Alicja Lenkiewicz, Gosia Sokołowska, Marysia Sadolewska, Julia Hinc, Adrian Araś, Mateusz  Paprocki, Paweł Sadowy, Patryk Pąsiek, Szymon Malinowski, Bartłomiej Zalewski, Dominik Pajor, Radek Złotoś, Marcin Szymczak🥇Sędziowie: Pani Ewa Kamińska i Pan Dawid Zieja🏀 Obsługa tablicy elektronicznej📺 Laura Gosiewska 📟,  obsługa muzyczna 🎶Jakub Łosiak🎵 i Kacper Cybulski🎼  Prowadzenie Pani Agnieszka Rogulska-Słomińska🎙 i Ola Czarniawska🎤 Wielkie podziękowania dla dziewczyn z klas 7b i 6b za kapitalne show  taneczno -akrobatyczne 💃💃💃

Plus specjalne podziękowania dla Pani Uli Leśniewskiej-Koneczny za przygotowanie okolicznościowych T-shirtów dla nauczycieli😋