BIAŁO – CZERWONO

Miejski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza Dzieci z klas 1-3 do wzięcia udziału w akcji pt.”Biało – czerwono”, która odbędzie się w przestrzeni olsztyńskiego Starego Miasta w dniach 30 kwietnia – 2 maja 2018 r. Zaprosimy wtedy na spacer śladem prac plastycznych dzieci ze szkół podstawowych z całego Olsztyna, a Stare Miasto stanie się dziecięcą galerią obrazów pt.”Biało – czerwono”! Do włączenia się w akcję zaprosimy kawiarnie, puby, restauracje, sklepiki olsztyńskiego Starego Miasta, które w dniu 2 maja staną się galeriami dzieł małych Artystów.

Ponadto 2 maja w godzinach 10.00 – 14.00 zapraszamy wszystkie dzieci z opiekunami do Amfiteatru im. Czesława Niemena, gdzie wspólnie będziemy szyć ogromniastą biało – czerwoną flagę.

Informacja Kulturalna

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie