Z bieganiem im do twarzy ­čśŐ­čśÇ­čśë

Trzymaj Form─Ö! Lekkoatletyka kr├│low─ů sportu jest i basta­čĹŞ­čśÇ Za nami podsumowanie tzw. Czwartk├│w Lekkoatletycznych. W czasie jesienno-wiosennych zmaga┼ä reprezentanci SP10 si─Ögn─Öli po trzy medale: ­čąçz┼éoto Oliwia Michalak w rzucie pi┼éeczk─ů palantow─ů, ­čąłsrebro Damian Burzacki w tej samej konkurencji, ­čąëbr─ůz Julia Hinc w biegu na 600m ­čĹĆ­čĹŹ Wczoraj pi─Öcioosobowa dru┼╝yna dziewcz─ůt rocznik 2005 i m┼éodsze rywalizowa┼éa w Czw├│rboju lekkoatletycznym. Ka┼╝da z nich wystartowa┼éa w 4 konkurencjach: biegu na 60m, skoku w dal, rzucie pi┼éeczk─ů palantow─ů i biegu na 600m. W takim sk┼éadzie (Ania, Patrycja, Wiktoria, Dominika, Oliwia) dziewczyny wystartowa┼éy pierwszy raz. Bardzo si─Ö wspiera┼éy. Da┼éy z siebie wszystko. Najlepsze wyniki odnotowa┼éa Ania Wieniarska­čĆćBrawoooo Wy!