Futbolowy Dzień Dziecka⚽️

Trzymaj Formę!!! Tego w naszej szkole jeszcze nie było… aż do dzisiaj 30.05. …Dzień Dziecka…Dzień Wielkiego Meczu Nauczyciele-Uczniowie w Piłkę Nożną⚽⚽⚽ futbol, futbol⚽ wszak zbliżają się mistrzostwa. Po emocjonującym meczu 2*30 minut❗❗ o jedną bramkę lepsza okazała się reprezentacja Starszej Młodzieży, czyli Nauczyciele😃 Skład zwycięskiej drużyny: p. Michał, p.Zdzisław, p. Robert, p. Bartłomiej, p. Dawid i p.Kamil. Reprezentacja Gospodarzy, czyli uczniowie do końca dzielnie grali, pokazali serce do piłki i byli fantastyczną drużyną 😘 : Bartek, Dominik, Andrzej, Dominika, Bartek, Piotrek, Filip, Maciek, Kuba M., Jakub Ł.⚽ Sędzia główny: Adrian i p. Ewa, sędzia pomocniczy Wiktor 🎲Obsługa tablicy elektronicznej Laura i Gosia🔌 W przerwie meczu mogliśmy podziwiać kapitalne układy taneczne w wykonaniu dziewczyn z 7b i 6b🎶🎵 Publiczność SP10 dziękujemy za doping🤗 prowadzenie imprezy p. Agnieszka🤩