Żonkilowe podsumowanie za rok 2017/2018

Wolontariusze i opiekunowie Szkolnych Kół Caritas przybyli do Wyższego Seminarium Duchownego „Hosianum”, by wziąć udział w podsumowaniu Akcji Pola Nadziei. Spotkanie rozpoczęło się od Eucharystii, której przewodniczył bp Janusz Ostrowski. Po Mszy świętej odbyło się spotkanie, podczas którego wyróżniono opiekunów i wolontariuszy. Podsumowano również konkursy. Za najlepszą pracę w konkursie „Film o Polach Nadziei” uznano prezentacje SP 10 i wysiłek uczniów z kl.VI A, Żuk Igora i Lubiejewskiego Michała, którzy zdobyli 1 miejsce. Także Michał Paprocki z kl. V B za rodzinny wolontariat wspierający działania Hospicjum Domowego przy Caritas Archidiecezji Warmińskiej otrzymał szczególne wyróżnienie. Podczas tegorocznej Edycji Pola Nadziei wolontariusze zebrali w sumie ponad 33 tys. zł, które wsparły działania Hospicjum Domowego Caritas. Za każdą współpracę, życzliwość i okruchy dobroci miłosiernej wszystkim obecnym Nauczycielom i Uczniom SP 10 w Akcji Pola Nadziei z serca DZIĘKUJĘ, koordynator projektu Sebastian Polakowski.