Konkurs recytatorski

W środę 24 maja odbył się Świetlicowy konkurs recytatorski pod tytułem: „Magia twórczości Wandy Chotomskiej”. W szranki stanęło prawie trzydzieścioro dzieci z klas „I-III” oraz dodatkowo kilkoro zerówkowiczów. Emocje sięgały zenitu, nie obyło się bez łez, nerwowych chichotów i telefonów do mamy. Walka była niezwykle wyrównana wiec jury miało ręce pełne roboty. Przegrani zapowiadają rewanż za rok. Zwycięzcy podkreślają, że łatwo nie odpuszczą. Trzymamy za słowo!

Lureaci

„0”

I miejsce – Maja Pawlak

II miejsce – Oskar Wolski

III miejsce – Nikodem Laskowski

 

Klasy I

I miejsce – Szymon Nycz IA

II miejsce – Tomasz Walczak IA

III miejsce – GabrielaNowak IB

Wyróżnienie  – Adam Kisiel IB

 

Klasy II

I miejsce – Marcin Dziemidok IIA

II miejsce – Aleksandra Wójcik IIB

III miejsce – Rozalia Górska IIA

Klasy III

I miejsce – Marta Brejnak IIID

II miejsce – Gabrielle Pitsiladis IIIA

III miejsce – Zofia Ignatowicz IIIB

Wyróżnienie  – Kira Kirillova IIID