Eliminacje Powiatowe Turnieju Proobronnego Z Okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości

29.09.2018 r. (sobota) drużyna Szkoły Podstawowej w Olsztynie uczestniczyła w eliminacjach powiatowych Turnieju proobronnego z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości. Eliminacje szkolne turnieju (test wiedzy historycznej z przełomu XIX i XX w.) odbyły się jeszcze w czerwcu 2018 r.

W eliminacjach powiatowych oprócz testu historycznego uczestnicy strzelali z broni pneumatycznej (patrz – zdjęcia). Śpieszymy poinformować, że drużyna SP 10 w Olsztynie spisała się znakomicie (zresztą oceńcie sami):

  • Alicja Lenkiewicz VIIIa – 1. m-ce indywidualnie
  • Laura Gosiewska VIIIa – 2. m-ce indywidualnie
  • Klaudiusz Cekała VIIIb – 3. m-ce indywidualnie
  • Szymon Malinowski VIIIb i Kacper Stefanowicz VIIb przyczynili się do sukcesu całej drużyny (mieli niewiele mniej punktów niż zwycięzcy)

Uczniowie z 3 pierwszych miejsc będą reprezentować powiat olsztyński na eliminacjach wojewódzkich.

Życzymy powodzenia