ZABAWA ANDRZEJKOWA

Jak co roku w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa, zorganizowana (prawie) w całości przez uczniów. Można było wziąć udział w wielu wróżbach – laniu wosku, wróżeniu numerologicznym z imion, poszukiwaniach przyszłego partnera (wszystkim dobrze znane serce z imionami), lub przyszłego miejsca podróży. Dodatkowo odbyło się kilka konkursów, na przykład konkurs na jedzenie słodkiego ciastka omlet na czas bez użycia rąk! A także zgadywanie liczby cukierków znajdujących się w słoiku, taniec na gazecie i gorące krzesła. Nie obyło się także bez wyboru króla i królowej balu (Królem balu został – Jakub Gawkowski z kl. VIa i wice królowie – Klaudiusz Cekała z kl. VIIIa oraz Jurgen Gebauer z kl. IVc,  a królowe balu to – Ola  Wałkuska z kl. Vc, Weronika Przybylska z kl. IVb i Ola Kliszczak z kl. IVd ). Wielkie podziękowania dla Adriana, który był niesamowitym dj’em i wszystkich, którzy przyczynili się do tego, że cały bal wyszedł tak dobrze!