„MISIE RATOWNISIE” – AKCJA OGÓLNOPOLSKA

DRODZY RODZICE I UCZNIOWIE!

Nasza szkoła zawsze była gotowa nieść pomoc  tym, którzy jej najbardziej potrzebują. Dziś znów, wspólnymi siłami możemy wykazać się ogromnym sercem. Ruszamy z Ogólnopolską akcją Misie Ratownisie, która będzie trwała w naszej placówce od 1 grudnia 2019r do 10 stycznia 2020r. Celem zbiórki są maskotki , które będą przekazane jednostkom ratowniczym, aby były one wsparciem dla najmłodszych w ciężkich chwilach.

UWAGA: Klasa, która wykaże największe zaangażowanie w nagrodę otrzyma darmowe wyjście
do Kina Awangarda.

WAŻNE: Maskotki mogą być nowe lub używane, ale nie zniszczone i brudne.

 Najlepiej wielkości od 25-40cm.

MIEJSCE ZBIÓRKI

Klasy I-III – nauczyciele świetlic przy ulicy Barczewskiego oraz Niepodległości.

Klasy IV- VIII – Aneta Gutowska, Daria Zamaria (duża szkoła, sala 37).

LICZYMY NA WASZE DOBRE SERCA!!!