Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – finał akcji!!!

Jesteśmy szczęśliwi i ogromnie wzruszeni zawiadamiając, że uzbierana kwota na rzecz
Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wynosi 4871.47 zł !!!

Dziękujemy Rodzicom, Uczniom i Nauczycielom, którzy upiekli mnóstwo ciast, babeczek i innych specjałów. Na stołach kiermaszu pojawiły się również racuchy, tosty, gofry, galaretki i popcorn. Doceniamy uczniów, którzy zechcieli oddać na kiermasz własne zabawki. Podziwialiśmy piękno wykonanych ozdób. Dziękujemy za ogromną pomoc wolontariuszy  i  pracowników niepedagogicznych – szczególnie Pana Wojtka. Jesteśmy wdzięczni zaangażowanym wychowawcom klas za promowanie akcji i zachęcanie uczniów do pozytywnych działań na rzecz chorych dzieci.

Zbiórka była dla nas ogromnym przykładem współdziałania w tym szlachetnym celu.
Motto akcji „Wiatr w żagle” spowodowało, że dopłynęliśmy do brzegu i pobiliśmy zeszłoroczny rekord.

 Dziękujemy za współpracę!

Organizatorzy:

Agnieszka Dej

Aneta Gutowska

Ewa Linkiewicz

Marta Wawer

Wioletta Petka – Cichosz

Daria Zamaria