INFORMACJA DLA RODZICÓW

Szanowni Rodzice!

Mamy nadzieję, że w tym trudnym dla nas wszystkich okresie pozostajecie w zdrowiu i staracie się radzić sobie tak, by zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim bliskim.

Pamiętajcie, że zawsze możecie liczyć na nas. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, w miarę możliwości będziemy starali się pomóc rozwiązać Wasze problemy i wyjaśnić wątpliwości.

Staramy się wyjść naprzeciw nowej rzeczywistości i pomóc w organizacji opieki nad dziećmi w Waszych domach. Chcemy zaproponować z naszej strony ciekawe sposoby na zagospodarowanie czasu wolnego dla dzieci, oczywiście tylko tych zainteresowanych i chętnych.

Postaramy się systematycznie zamieszczać różnorodne materiały w formie np. krzyżówek, rebusów, kolorowanek, opowiadań czy filmików z kreatywnymi zajęciami multimedialnymi,  by oszczędzić Państwu czasu na ich wyszukiwanie  i ułatwić codzienną egzystencję.

Pragniemy także przypomnieć o organizowanej przez nas  wystawie „Wiosenne przebudzenie”, na którą chętni uczniowie mogą przygotować prace plastyczne. Ozdobią one  hol „małej” szkoły, już po naszym wspólnym tam powrocie, a uczestnicy zostaną nagrodzeni plusami w konkursie motywacyjnym „Jestem na plus”.

Aktualnie dla chętnych rodziców  polecamy lekturę artykułu „Jak rozmawiać z dziećmi o koronawirusie”:

https://www.swps.pl/centrum-prasowe/informacje-prasowe/21361-jak-rozmawiac-z-dziecmi-o-koronawirusie

Zapraszamy do współpracy i śledzenia naszych informacji, które będziemy zamieszczać dla Państwa i Waszych dzieci.

 Z poważaniem,

Nauczyciele świetlic przy ul. Niepodległości i Barczewskiego