ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

14 października b.r. w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klas pierwszych. O godz. 9:00 do  sali gimnastycznej wkroczyły w pełnej gali dwie klasy: Ia I Ib. Pierwszoklasiści w obecności pani Dyrektor-Anny Żarczyńskiej oraz wychowawczyń: Anny Cygan i Anny Urniaż zaprezentowali krótki program artystyczny, w którym celująco zdali egzamin na ucznia. Śpiewająco odpowiadali na pytania dotyczące naszej ojczyzny, szkolnej nauki oraz  zasad bezpiecznego poruszania się po drogach. Panie stwierdziły zgodnie, że Pierwszoklasiści mogą już zostać przyjęci do braci uczniowskiej. Następnie uczniowie klas : Ia i Ib ślubowali na sztandar szkoły i zostali przez panią Dyrektor pasowani na uczniów. Dopełnieniem uroczystości były pamiątkowe dyplomy i medale oraz słodki poczęstunek w klasach.