Indywidualne Mistrzosttwa Województwa w szachcach – UKS

W zawodach uczestniczyło w sumie 12 dzieci z UKS Debiut Dziesiątka, którzy zaprezentowali się bardzo dobrze. Część dzieci jechała już po raz kolejny na taki turniej a część jechała po raz pierwszy. Taka mieszanka przysłowiowej rutyny i braku doświadczenia, spowodowała moim> zdaniem bardzo fajną atmosferę, która zaowocowała pierwszymi sukcesami klubu.
C-9 – Suchocki Jan – 8 miejsce oraz zdobyta IV kategoria – BRAWO !!! na> uwagę zasługuje fakt, że wygrał partię z brązowym medalistą ! :)
C-11 – Grzyb Norbert – 7 miejsce w mocno obsadzonej grupie jest bardzo dobrym wynikiem, do medalu zabrakło naprawdę niewiele :)
D-11 – Kaznowska Kinga – 3 miejsce i brązowy medal !
– Fronczak Weronika – 6 miejsce
– Wieniarska Anna –  7 miejsce
w tej grupie wiekowej walka trwała na całego i jak pokazały końcowe wyniki każdy mógł wygrać z każdym, a nasze zawodniczki  skończyły> turniej w bardzo dobrych nastrojach :)

C-13 – Skomski Marcin – 1 miejsce i złoty medal !
– Kusiak Sebastian – 6 miejsce
– Wilczewski Artur – 7 miejsce
bardzo silnie obsadzona kategoria wiekowa, którą wygrał nasz zawodnik, pozostali jak stwierdzili sami, pozostał trochę niedosyt bo mogło być> lepiej, za rok będzie ! :)

D-13 – Kaznowska Weronika – 3 miejsce i brązowy medal !
niezwykle silnie obsadzona grupa wiekowa, niech świadczy o tym fakt, że w tej grupie wiekowej grały 3 finalistki ostatniej Olimpiady Szachowej, a Weronika żeby zdobyć brąz musiała wygrać z piątą zawodniczką ostatnich Mistrzostw Polski !!! :)

C-15 – Hennig Cezary – 5 miejsce
– Tokarski Bartosz – 6 miejsce
grupa, w której nie ma słabych graczy jedynie o wyniku decyduje dyspozycja dnia, brawa dla Bartka za udany debiut, grał bez kompleksów> :)

C-19 – Hennig Grzegorz – 1 miejsce i złoty medal !
grupa weteranów, gdzie wszystko jest możliwe :)

podsumowując:
klub zdobył w sumie 4 medale: 2 złote i 2 brązowe oraz jeden z> zawodników podwyższył kategorię
jak na debiut naszego klubu w imprezie tej rangi, są to naprawdę świetne> wyniki !!!
na uwagę zasługuje fakt, że wszyscy zawodnicy naszego klubu „wyszli spod> ręki” pana Tadeusza Henniga  :)
Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i pomoc organizacyjną, mam> nadzieję, że dzieci nie doprowadziły kogoś do stanu „przedzawałowego” :)