Pracownicy

NAUCZYCIELE I PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 10 W OLSZTYNIE
w roku szkolnym 2017/2018

 

mgr Anna Żarczyńska – Dyrektor Szkoły

mgr Ewa Ciombor – Wicedyrektor

 

Wychowanie przedszkolne

  • Bukowiecka Maria – grupa 0 A

Edukacja wczesnoszkolna

  • Anna Cygan– Ia
  • Anna Urniaż – Ib
  • Barbara Kieżel– IIa
  • Elżbieta Pawlina– IIb
  • Renata Pasymowska – IIIa
  • Barbara Organiściak– IIIb
  • Iwona Wolny– IIIc
  • Małgorzata Zalewska– IIId
  • Anna Kossarzecka– IIIe

Nauczyciele języka polskiego

  • Agata Łojewska– Vc
  • Anna Pleskacz – Va
  • Katarzyna Zawadzka – VIc
  • Dorota Zelent – IVb

Nauczyciele matematyki

  • Anna Nasierowska– VIa
  • Urszula Leśniewska – Konieczny – VIb
  • Urszula Pietruszko – IVd

Nauczyciel historii i społeczeństwa

  • Andrzej Szczęsny – IVc

Nauczyciele przyrody

  • Bonar Grażyna
  • Zamaria Daria

Nauczyciele języka angielskiego

  • Miłosława Wasiak – klasy I – III
  • Ewa Aleksandrowska – Reczyńska– VIIa
  • Luiza Chomicz – Wajda– VIIb
  • Ewa Lewandowska – IVa

Nauczyciel informatyki

  • Roman Horodyski– Vb

Nauczyciele plastyki

  • Tomaszewska Maria
  • Borys Hanna

Nauczyciel muzyki

  • Krzykwa Anna

Nauczyciele wychowania fizycznego

  • Kamińska Ewa
  • Rogulska – Słomińska Agnieszka
  • Wąsik Michał

Trenerzy pływania

  • Rogulska – Słomińska Agnieszka
  •  Kubacka Anna
  • Niedziałek Cezary
  • Pawlak Bartłomiej
  • Zieja Dawid

Wychowawcy świetlicy

  • Petka – Cichosz Wioletta
  • Matoszko Małgorzata
  • Kocińska Iwona
  • Dej Agnieszka
  • Zamaria Daria
  •  Zawadzka Aneta
  • Zawadzka Urszula

Nauczyciele religii

  •  Polakowski Sebastian
  • Sztelman Magdalena
  • Żejmo Jolanta

Nauczyciel etyki

  • Aleksandrowska – Reczyńska Ewa

Nauczyciel techniki

  •  Szustkiewicz Paweł

Nauczyciele wychowania do życia w rodzinie

  •  Kieżel Barbara
  •  Pawlina Elżbieta
  •  Lib Czesława

    Zajęcia szachowe

  •  Horodyski Roman– kl. Ib
  • Pawlina Elżbieta– kl. IIb

    Nauczyciel biologii i geografii

  •  Ordon Agnieszka

    Nauczyciel fiyzki

  •  Orzechowski Zdzisław

Nauczyciel języka niemieckiego

  •  Chorzelewska Anna

Nauczyciel chemii

  •  Kaska Wojciech

Biblioteka

  • Tomaszewska Maria

  • Piotrkowska Małgorzata

Logopeda

  • Marciniak Anna

Pedagog

  • Lib Czesława
  •  Fleischer Robert

Psycholog szkolny

  •  Foks Sylwia

Nauczyciel wspomagający

  • Fąfara Iwona
  • Gutowska Aneta

Pracownicy administracji i obsługi

  • Repka-Klimczyk Katarzyna – specjalista do spraw ucznia
  • Brzozowska Aneta – główna księgowa
  • Zamaria Jolanta – starszy specjalista (kadry)
  • Krawczyńska Jolanta – kierownik gospodarczy
  • Dzikowska Halina – intendent
  • Jarosz Wojciech
  • Kuciński Henryk
  • Pankiewicz Mirosław
  • Maszkiewicz Krystyna
  • Cioch Anna
  • Kaziulewicz Halina
  • Pasek Barbara
  • Swierczyńska Barbara
  • Kąkiel Jolanta
  • Roman Joanna
  • Mędrzycka Celina