Kontakt

Sekretariat

Budynek przy ul. Niepodległości 18  10 – 045 Olsztyn

tel.: 89 527 77 27
fax.: 89 527 77 27
e-mail:sekretariat@sp10.olsztyn.eu
godziny  pracy 7:00 – 15:00

Duża Szkoła

Budynek przy ul. Niepodległości 18  10-045 Olsztyn

Klasy IV-VIII
tel.: 89 527 77 27

Pokój nauczycielski tel.wew. 21
Świetlica tel.wew. 20
Biblioteka tel.wew. 22
Pielęgniarka tel.wew. 18
Pedagog tel.wew. 19
Intendent tel.wew. 13
Księgowość tel.: 89 523 77 27

 Mała Szkoła

Budynek przy ul. Barczewskiego 11a

Klasy I-III

Świetlica tel. 89 527 37 84
Pedagog tel. 89 527 37 84

Inspektor ochrony danych

mgr inż. Natalia Kąkiel

e-mail: iod@sp10.olsztyn.eu

 

Adresy mailowe nauczycieli

 

EWA ALEKSANDROWSKA-RECZYŃSKA aleksandrowska.ewa@sp10.olsztyn.eu
HANNA BORYS borys.hanna@sp10.olsztyn.eu
LUIZA CHOMICZ-WAJDA chomicz.luiza@sp10.olsztyn.eu
ANNA CHORZELEWSKA chorzelewska.anna@sp10.olsztyn.eu
ANNA CYGAN cygan.anna@sp10.olsztyn.eu
AGNIESZKA DEJ dej.agnieszka@sp10.olsztyn.eu
KATARZYNA DĘBOWSKA debowska.katarzyna@sp10.olsztyn.eu
IWONA FĄFARA fafara.iwona@sp10.olsztyn.eu
ROBERT FLEISCHER fleischer.robert@sp10.olsztyn.eu
SYLWIA FOKS foks.sylwia@sp10.olsztyn.eu
JOANNA GRĄDZKA gradzka.joanna@sp10.olsztyn.eu
ANETA GUTOWSKA gutowska.aneta@sp10.olsztyn.eu
ROMAN HORODYSKI horodyski.roman@sp10.olsztyn.eu
IRMGARDA KARDAHS kardahs.irmgarda@sp10.olsztyn.eu
WOJCIECH KASKA kaska.wojciech@sp10.olsztyn.eu
BARBARA KIEŻEL kiezel.barbara@sp10.olsztyn.eu
ANNA KOSSARZECKA kossarzecka.anna@sp10.olsztyn.eu
ANNA KRZYKWA krzykwa.anna@sp10.olsztyn.eu
ANNA KUBACKA kubacka.anna@sp10.olsztyn.eu
REGINA LENKIEWICZ lenkiewicz.regina@sp10.olsztyn.eu
URSZULA LEŚNIEWSKA-KONIECZNY lesniewska.urszula@sp10.olsztyn.eu
EWA LEWANDOWSKA lewandowska.ewa@sp10.olsztyn.eu
CZESŁAWA LIB lib.czeslawa@sp10.olsztyn.eu
EWA LINKIEWICZ linkiewicz.ewa@sp10.olsztyn.eu
AGATA ŁOJEWSKA lojewska.agata@sp10.olsztyn.eu
ANNA MARCINIAK marciniak.anna@sp10.olsztyn.eu
EWA MARCISZEWSKA marciszewska.ewa@sp10.olsztyn.eu
MAŁGORZATA MATOSZKO matoszko.malgorzata@sp10.olsztyn.eu
ANNA NASIEROWSKA nasierowska.anna@sp10.olsztyn.eu
AGNIESZKA ORDON ordon.agnieszka@sp10.olsztyn.eu
BARBARA ORGANIŚCIAK organisciak.barbara@sp10.olsztyn.eu
RENATA PASYMOWSKA pasymowska.renata@sp10.olsztyn.eu
BARTŁOMIEJ PAWLAK pawlak.bartlomiej@sp10.olsztyn.eu
WIOLETTA PETKA-CICHOSZ petka.wioletta@sp10.olsztyn.eu
URSZULA PIETRUSZKO pietruszko.urszula@sp10.olsztyn.eu
MICHAŁ PIOTROWSKI piotrowski.michal@sp10.olsztyn.eu
ANNA PLESKACZ pleskacz.anna@sp10.olsztyn.eu
AGNIESZKA ROGULSKA-SŁOMIŃSKA rogulska.agnieszka@sp10.olsztyn.eu
ANDRZEJ SZCZĘSNY szczesny.andrzej@sp10.olsztyn.eu
MAGDALENA SZTELMAN sztelman.magdalena@sp10.olsztyn.eu
MARIA TOMASZEWSKA tomaszewska.maria@sp10.olsztyn.eu
ANNA URNIAŻ urniaz.anna@sp10.olsztyn.eu
MARTA WAWER wawer.marta@sp10.olsztyn.eu
MICHAŁ WĄSIK wasik.michal@sp10.olsztyn.eu
PAWEŁ WĄSOWICZ wasowicz.pawel@sp10.olsztyn.eu
EWA WINIARSKA winiarska.ewa@sp10.olsztyn.eu
IWONA WOLNY wolny.iwona@sp10.olsztyn.eu
DARIA ZAMARIA zamaria.daria@sp10.olsztyn.eu
ANETA ZAWADZKA zawadzka.aneta@sp10.olsztyn.eu
KATARZYNA ZAWADZKA zawadzka.katarzyna@sp10.olsztyn.eu
DOROTA ZELENT zelent.dorota@sp10.olsztyn.eu
DAWID ZIEJA zieja.dawid@sp10.olsztyn.eu